Любі замовники, з 31 грудня 2025 року по 4 січня 2026 року ми відпочиваємо. Замовлення, зроблені в цей час, будуть відправлені 5 січня. Менеджери в Vb, Tg, Ig на звʼязку по можливості. Всі замовлення будуть відправлені вчасно, не турбуйтесь і гарно відпочиньте, щоб почати новий рік з новими силами❤️

Пакування подарунків
Графік роботи
пн-пт 10.00-17.00
сб, нд - вихідний

Кошик

0 грн

Больше результатов...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Мова

Больше результатов...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Больше результатов...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Главная » Відгуки

Відгуки про лазерне гравіювання.

Ми намагаємося, щоб наші клієнти залишилися задоволеними. Неважливо, чи це гравірування на дорогому ноутбуці чи маленькому брелоку - наша робота має приносити задоволення. Завжди гарантуємо якість, фінансово відповідаємо за річ взяту в роботу. 

Відгуки, які знаходяться на цій сторінці, збираються менеджерами при роботі з клієнтами, можна залишити відгук у формі нижче. Намагаємося підтверджувати відгуки скріншотами листування, фотографіями готових виробів.

 Особлива увага приділяється негативним відгукам – якщо ви незадоволені нашою роботою – напишіть нам.

Ми обов'язково зв'яжемося з вами та усунемо проблему. 

всі фото відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 comments on “Відгуки”

  1. •Продумана упаковка •гідна коробка шикарний блокнот зовні •покриті бічні сторінки •зрозумілий, зручний усередині •масивна ручка оформлення всього набору - преміум!!!! Мила візитка та картка комплімент - весь набір шикарний! Дуже дякую за ваш підхід до свого продукту❤️🌹 Я в захваті🥰🥰🥰🥰

  2. У мене було ну дуже індивідуальне і складне у виконанні замовлення. Чесно кажучи за його виконання не бралася ні одна майстерня у місті Києві. Зв"язок з магазином був постійний. Виконали всі мої "забаганки". Пропозиції/побажання по макетах - редагувались миттєво. У мене немає слів, щоб висловити свій захват від отриманого замовлення. Щиро дякую.

  3. Замовляла набір (блокнот+ ручка). Від спілкування з менеджером одні позитивні емоції, всі побажання враховано!!!
    Замовлення виконали мега оперативно.
    Дуже задоволена якістю і відношенням до клієнта!

  4. Дякую за блокноти,та за якісне та швидке виконання.Дуже приємний та ввічливий консультант .

  5. Замовляла ручку на подарунок для лікаря зі своїми побажаннями.Якість супер, доставка була виконанна швидко. Лікарю подарунок сподобався.
    Всім рекомендую.
    Дякую за гарну працю.

  6. Вітаю. Замовляла 2 набори у школу на 1 вересня. Дуже переймалася, щоб встигло дійти )) В результаті я уже тиждень милуюся чудовими наборами.
    Доставка швидка, наборчики дуже гарні і словами неописати. Якість ручок теж чудова. Дуже -дуже сподобалося.

  7. Дуже гарний набір, виконали швидко, якісно. Буду рекомендувати іншим
    Отримала наступного дня. Вчитель був дуже задоволений
    Дякую гарно за співпрацю

  8. Дуже гарний набір, виконали швидко, якісно. Буду рекомендувати іншим
    Отримала наступного дня.
    Дякую гарно за співпрацю

  9. Дуже гарний набір, виконали швидко, якісно. Буду рекомендувати іншим

  10. Замовляла подарунковий набір(блокнот +ручка) для вчителів на випускний. Дуже задоволена якістю товару та фірмовою упаковкою. Не кажучи вже про мінімальний термін доставки, чітке та якісне оформлення з консультацією. Вдячна вам, процвітання вашій фірмі!🥰😘

  11. Замовляла запальничку з логотипом. Якість чудова, виглядає просто топ! Відправлення отримала вже на наступний день. Дуже швидко і якісно! Рекомендую.

  12. Замовила газову запальничку з фото
    . Робота неперевершена! Дуже сподобалось))
    По роботі: зв'язались швидко. Надали ескіз на погодження. І того ж дня відправили! Все пройшло супер швидко)
    Дякую за вашу працю))

  13. Дякую!!! Чудова робота. Усім дуже задоволена. Бистра робота та доставка. Рекомендую всім.

  14. Замовила у вас, термостакан з гравіюванням якість гарна, але клапан який відкривається щоб пити весь потрісканий!!!!

    1. Добрий день, будь ласка, напишіть та вишліть фото клапана менеджеру, котрий вів ваше замовлення. При наявності браку ми швидко замінюємо товар

  15. Велике дякую за Вашу роботу.
    Замовляла запальничку з гравіюванням: дуже круто виглядає, ціна і якість просто супер! Врахували всі мої побажання і швидко виготовили та відправили замовлення. Окремо дякую за листівочку.

  16. Відмінний сервіс. Якісний брелок. Виправдав всі очікування. Замовила брелок "Будиночок з гравіюванням" з текстом та візерунком з 2-х сторін. Робою задоволена на всі 100. Відправили замовлення в день його здійснення. Гарно запаковано. Рекомендую.

  17. Замовлення отримала швидко і вчасно.Але вранці після, вручення подарунка чоловік проснувся з чорними руками і обличчям, вся подушка і простирадло в чорних плямах. Браслет страшенно линяє, носить уже два тижні краще не стало, щей застібка поіржавіла.

    1. Добрий день. Ці браслети зробленні зі шкіри рослинного дублення - це найкраща та найдорожча шкіра, котру зараз можна знайти в Українні, вона має всі сертифікати, фарба на цій шкірі безпечна для людини. Але є особливості - колір не змивається у простій воді, браслет не буде линяти, якщо ви його просто намочите. Але при прийманні душу з гелем або милом для рук фарба починає змиватись. На шкірі браслету залишаються сліди миючого засібу і ви зранку, якщо його не зняли, просинаєтесь з чорними плямами. І ще - з мокрим шкіряним браслетом на руці спати не рекомендується.
      Щодо застібки - всі застібки робляться зі сталі не самої найкращої якості, нажаль. Вони не втрачають колір, якщо не носити мокрий браслет на руці. Але якщо митися та не просушувати шкіру на браслеті - за тиждень - два покриття може зійти. Зараз розмовляємо з заводом, щоб особисто для нас зробили партію фурнітури, тому що навіть найдорожча з тієї, що продається - втрачає колір з часом.
      Додзвонитись до вас наш менеджер не змогла - будь ласка, напишіть нам у Вайбер, замінимо вам застібку на браслеті.

усі відгуки
usercartmagnifiercrossmenuchevron-down